Interesne dejavnosti

interesneUčenci imajo na šoli možnosti izbirati med številnimi interesnimi in klubskimi dejavnostmi.

V šolskem letu 2022/2023 so učenci izbrali naslednje interesne dejavnosti:

KROŽEK

RAZRED

MENTOR

TERMIN

angleška bralna značka

4.–9. r

P. Matkovič

 

astronomija

4.–9. r

M. Špende

torek, 6. ura

družabne igre

6.–9. r

M. Špende, P. Terčič

ponedeljek, 6. in 7. ura

ekipa prve pomoči »Samo eno življenje imaš«

6.–9. r

K. Mezek

 

English Film Club

6.–9. r

P. Matkovič

 

glasbene urice

1.−3. r

V. Alibegović

petek, 5. ura

gospodinjski krožek

6., 7. r

K. Kete

 

igre z žogo

1.−3. r

P. Bobnar

petek, 5. ura

igriva matematika

1.−3. r

K. Mezek

petek, 5. ura

igriva robotika

3. r

Š. Lipovšek

torek, 7. ura (3. b)

sreda. predura (3. a)

italijanski krožek

3.–6. r

S. Salajko

 

joga za otroke

1.−3. r

M. Kobal Mandelj

petek, 5. ura

klekljanje

5., 6. r

A. Zajec

torek, 6. ura

LEGO robotika

6.–9. r

K. Presetnik

 

likovni krožek

6.–9. r

M. Žura

 

likovno ustvarjanje

4., 5. r

K. Lavrič

 

ustvarjalnice

1.−3. r

M. Jezernik

petek, 5. ura

mladi planinec

1.–3. r

I. H. Istenič

sobote po dogovoru

mladinski pevski zbor

6.–9. r

A. Zajec

ponedeljek in sreda predura; ponedeljek in četrtek, 7. ura

naravoslovni krožek

1.–3. r

S. Mezek Zupančič

petek, 5. ura

nemški krožek Kinderšpas I

1.–3. r

K. Malgaj

petek, 5. ura

origami

1.–3. r

Sanja Gregorc

petek, 5. ura

otroški pevski zbor

2.-5. r

A. Zajec

četrtek, predura

planinski krožek

4.–6. r

M. Tratar

sobote po dogovoru

lahkih nog naokrog

7.-9. r

N. Kozina, N. Brglez

sobote po dogovoru

plesni krožek

1.–3. r

U. Pust

petek, 5. ura

pravljični krožek

1.–3. r

A. Smole

petek, 5. ura

prometni krožek

6.–7. r

M. Omahen

 

športne igre

2. r

J. Čarman, I. Por, P. Bobnar

predura

športni krožek

1.–3. r

Jaka Krištofelc

petek, 5. ura

vivarijski krožek

5.−9. r

M. Krajnc

 

*ostali termini ID bodo usklajeni z urniki mentorjev in učencev v mesecu septembru

klubskeŠportne interesne  dejavnosti

V okviru letnega programa športa MOL na šoli potekata programa Šport je igra za učence od 1. do 6. razreda in Šolski športni krožki za učence od 7. do 9. razreda. Dejavnosti so za učence brezplačne.

 

dejavnost razred mentor termin

aktivni odmor

(obhodna vadba)

6. ─9. Neža Kozina PON 10.15-10.30
SRE 10.15-10.30
PET 10.15-10.30

aktivni odmor

(prosta igra)

5. ─8. Peter Terčič PON 10.15-10.30
TOR 10.15-10.30
SRE 10.15-10.30
ČET 10.15-10.30
PET 10.15-10.30
alpsko smučanje 6. ─9. Dunja Blaznik izbrani dnevi
atletika 1. ─3. AAD Slovan PON 13.25-14.10
badminton 3. ─5. Peter Terčič PET 13.00-13.45
cheerleading 4.-6. Urška Pust SRE 7.40-8.25
folklora 3. ─6. Sonja Salajko SRE 13.00-13.45
ČET 13.00-13.45
judo 1.─3.
4.─6.
JK Sokol PON 13.50-14.35
PON 14.40-15.25
karate 1.─3.
4.─6.
KK Panther SRE 15.30-16.15
SRE 16.15-17.00
košarka 6. ─9. Peter Terčič PON 14.10-15.30
lahkih nog naokrog
(spoznavanje Slovenije)
6. ─9. Nežka Brglez
Neža Kozina
izbrani dnevi
namizni tenis 2.─3.
4.─5.
NTD Kajuh-Slovan SRE 13.50-14.35
SRE 14.40-15.25
nogomet 6. ─9. Peter Terčič PET 17.00-18.30
nordijsko smučanje 6. ─9. Peter Terčič izbrani dnevi
odbojka 4.─6. Petra Bobnar ČET 13.00-13.45
ples 6. ─8. Teja Stepišnik
Turk
PET 7.40-8.25
plesne igre 9. Peter Terčič po dogovoru
priprava na ŠŠT 6. ─9. Peter Terčič izbrani dnevi
rokomet – dečki

1. ─2.

3. ─5.

RD LL Grosist
Slovan

TOR 13.50-14.35

ČET 13.50-14.35

rokomet – deklice

1. ─2.

3. ─5.

RK Krim
Mercator

SRE 13.50-14.35

SRE 14.40-15.25

rokomet 6. ─9. Nina Perković SRE in PET 17.00-18.30
športna gimnastika 3.─5.
1.─2.
Karin Mezek TOR 13.50-14.35
ČET 13.50-14.35
športne igre 2.C
2.B
2.A
Petra Bobnar
Irena Por
Jana Čarman
PON 7.40-8.25
ČET 7.40-8.25
PET 7.40-8.25
Taekwondo 1. ─6. TK Orient PET 14.40-15.25

 

 

 

Dostopnost