Interesne dejavnosti

interesneUčenci imajo na šoli možnosti izbirati med številnimi interesnimi in klubskimi dejavnostmi.

V šolskem letu 2021/2022 so učenci izbrali naslednje interesne dejavnosti:

 

krožek razred mentor termin
angleška bralna značka 4.–9. r P. Matkovič
astronomija 7.–9. r M. Špende po dogovoru
folklora 3.- 6. r S. Salajko četrtek, 6. ura
English Film Club 6.–9. r P. Matkovič
glasbene urice 1.−3. r V. Alibegović petek, 5. ura
gledališko-pravljični krožek 1.−3. r V. Nikolić petek, 5. ura
gospodinjski krožek 6., 7. r K. Kete torek, 6.7.ura/14 dni
igriva matematika 1.−3. r K. Mezek petek, 5. ura
italijanski krožek 3.–6. r S. Salajko ponedeljek, 7. ura
joga za otroke 1.−3. r M. Kobal Mandelj petek, 5. ura
klekljanje 5., 6. r A. Zajec ponedeljek, predura
LEGO krožek 4., 5. r D. Blaznik po dogovoru
LEGO robotika 6.–9. r K. Presetnik
likovni krožek 4., 5. r K. Lavrič
likovno-ustvarjalne delavnice 1.−3. r B. Majce, M. Jezernik petek, 5. ura
mini odbojka 1.−3. r P. Bobnar petek, 5. ura
mladi planinec 1.–2. r I. H. Istenič sobote po dogovoru
mladinski pevski zbor 6.–9. r A. Zajec ponedeljek in sreda, 7. ura, četrtek, predura, petek, 6. ura
namizne družabne igre 6.–9. r M. Špende, P. Terčič torek, 6. in 7. ura
naravoslovni krožek 1.–3. r S. Mezek petek, 5. ura
nemški krožek Kinderšpas I 1.–3. r K. Malgaj petek, 5. ura
origami 1.–3. r S. Gregorc petek, 5. ura
otroški pevski zbor 2.–5. r A. Zajec 2.-3. r sreda, predura, 4.-5.r sreda, 6. ura
planinski krožek 3.–5. r M. Tratar ob sobotah po dogovoru
plesni krožek 1.–3. r U. Pust petek, 5. ura
pravljični krožek 1.–3. r A. Smole petek, 5. ura
pripravljalnica 3.–8. r T. Pajnik, M. Demšar po dogovoru
prometni krožek 6.–9. r M. Omahen po dogovoru
»Skupaj smo kul« 4. in 5. r M. Tratar, M. K. Mandelj
vivarijski krožek 5.−9. r M. Krajnc
športni 1.–3. r J. Krištofelc petek, 5. ura
z glasbo skozi čas 4.−6. r V. Alibegović

 

 

*ostali termini ID bodo usklajeni z urniki mentorjev in učencev v mesecu septembru

klubskeŠportne interesne  dejavnosti

V okviru letnega programa športa MOL na šoli potekata programa Šport je igra za učence od 1. do 6. razreda in Šolski športni krožki za učence od 7. do 9. razreda. Dejavnosti so za učence brezplačne in jih izvajajo Peter Terčič in zunanji sodelavci.

dejavnost razred mentor termin
alpsko smučanje 7. ─9. Dunja Blaznik izbrani dnevi
atletika 1. ─5. Peter Terčič ponedeljek, 13.50─14.35
badminton 3. ─5. Peter Terčič ponedeljek, 14.40─15.25
folklora 3. ─6. Sonja Salajko četrtek, 13.00─13.45
karate 1. ─6. Andreja Jeglič sreda, 15.30─16.15
namizni tenis

2. ─3.

4. ─5.

Špela Polončič

sreda, 13.50─14.35

sreda, 14.40─15.25

nogomet – dečki 6. ─9. Peter Terčič petek, 16.30─18.00
nordijsko smučanje 7. ─9. Peter Terčič izbrani dnevi
plesne urice 9. Peter Terčič izbrani dnevi
rokomet – dečki

1. ─2.

3. ─5.

Peter Terčič

petek, 13.25─14.10

petek, 15.00─15.45

rokomet – deklice

5. ─9.

1. ─2.

3. ─5.

Peter Terčič

torek, 16.30─18.00

sreda, 13.50─14.35

sreda, 14.40─15.25

športna gimnastika

1. ─2.

3. ─5.

GD Zelena jama

torek, 15.30─16.15

torek, 16.15─17.00

Termini so okvirni in bodo v mesecu septembru usklajeni z urniki učencev.

 

Klubske interesne  dejavnosti

Na šoli bodo potekale tudi plačljive klubske dejavnosti, ki jih vodijo trenerji posameznih klubov.

dejavnost razred izvajalec termin
inline hokej 7. ─9. Uroš Puš torek, 15.30─16.15
judo

1. ─2.

3. ─5.

JK Sokol

torek, 14.40─15.25

torek, 15.30─16.15

košarka – dečki

1. ─2.

3. ─4.

OKŠ Ljubljana

torek in četrtek, 13.50─14.35

torek in četrtek, 14.40─15.25

nogomet – dečki

3. ─5.

1. ─2.

Peter Terčič

ONŠ Ljubljana

ponedeljek, 15.30─17.00

sreda, 15.30─17.00

ples 1. ─8. PŠ Ples plus četrtek, 14.40─16.10
ritmična gimnastika

1.

2.

3. ─9.

ŠD Špička

petek, 13.50─14.35

petek,  14.40─15.25

petek,  15.30─17.00

rolanje

1. ─3.

4. ─6.

Uroš Puš

torek, 13.50─14.35

torek, 14.40─15.25

tenis 1.─2. Zavod Net šport ponedeljek, 14.40─15.25

 

 

 

Dostopnost