Zaposleni


ucitelj

 Zaposleni e-naslov
Vanda Alibegović vanda.alibegovic(at)osvp.si
Dunja Blaznik dunja.blaznik(at)osvp.si
Petra Bobnar petra.bobnar(at)osvp.si
Tatjana Bras tatjana.bras(at)osvp.si
Jan Bregar jan.bregar(at)osvp.si
Nežka Brglez nezka.brglez(at)osvp.si
Slavica Cafuta slavica.cafuta(at)osvp.si
Jera Csipö jera.csipo(at)osvp.si
Jana Čarman jana.carman(at)osvp.si
Mateja Demšar mateja.demsar(at)osvp.si
Tanja Grčar tanja.grcar(at)guest.arnes.si
Sanja Gregorc sanja.gregorc(at)osvp.si
Ivanka Hočevar Istenič ivanka.hocevar-istenic(at)osvp.si
Marijana Jerković marijana.jerkovic(at)osvp.si
Marjeta Jezernik – porodniški dopust marjeta.jezernik(at)osvp.si
Andrej Kavčič andrej.kavcic(at)osvp.si
Karmen Kete karmen.kete(at)osvp.si
Nina Klemen nina.klemen(at)guest.arnes.si
Martina Kobal Mandelj martina.kobal-mandelj(at)osvp.si
Neža Kozina – porodniški dopust neza.kozina(at)osvp.si
Bronka Kosec bronka.kosec(at)osvp.si
Mirko Krajnc mirko.krajnc(at)osvp.si
Jaka Krištofelc jaka.kristofelc(at)osvp.si
Katarina Lavrič katarina.lavric(at)osvp.si
Nastja Leskovec nastja.leskovec(at)osvp.si
Špela Lipovšek spela.lipovsek(at)osvp.si
Branka Majce branka.majce(at)osvp.si
Kristina Malgaj kristina.malgaj(at)osvp.si
Petra Matkovič petra.matkovic(at)osvp.si
Karin Mezek karin.mezek(at)osvp.si
Saša Mezek sasa.mezek(at)osvp.si
Maša Mohar masa.mohar(at)osvp.si
Vesna Nikolić vesna.nikolic(at)osvp.si
Maja Omahen maja.omahen(at)osvp.si
Tina Pajnik tina.pajnik(at)osvp.si
Janko Pernar spo(at)osvp.si
Ana Plešec – porodniški dopust ana.plesec(at)osvp.si
Irena Por irena.por(at)osvp.si
Katja Presetnik katja.presetnik(at)osvp.si
Urška Pust urska.pust(at)osvp.si
Suzana Rebec suzana.rebec(at)osvp.si
Sonja Salajko sonja.salajko(at)osvp.si
Nataša Skok natasa.skok(at)osvp.si
Anita Smole anita.smole(at)osvp.si
Asja Stojić asja.stojic(at)osvp.si
Mojca Špende mojca.spende(at)osvp.si
Katarina Šulin Žabota katarina.sulin(at)osvp.si
Peter Terčič peter.tercic(at)osvp.si
Mojca Tomažič mojca.tomazic(at)osvp.si
Maja Tratar maja.tratar(at)osvp.si
Maja Vuga maja.vuga(at)osvp.si
Alenka Zajec alenka.zajec(at)osvp.si
Zala Završnik zala.zavrsnik(at)osvp.si
Maja Žura maja.zura(at)osvp.si

Vsi e-poštni naslovi, objavljeni na spletnih straneh OŠ Vide Pregarc, vsebujejo namesto znaka “@” nadomestni zapis “(at)” zaradi varovanja šolskih e-poštnih naslovov pred neželeno pošto. Prosimo vas, da pri pošiljanju e-pošte zapis “(at)” zamenjate z znakom “@”.

Hvala za razumevanje.

Dostopnost