Glasilo Pregarček

Z največjim veseljem vam predstavljamo novo poglavje naše šole – glasilo Pregarček, ki bo dvakrat letno odražalo ustvarjalne utrinke, dosežke in dogodke v naši šoli. S tem glasilom se odpirajo vrata za uresničevanje idej in vpogled v pestro življenje šole. Naš cilj je ustvariti prostor, kjer se lahko izražamo, navdihujemo in gradimo skupaj.
Ta projekt je nastal na pobudo naših učencev, ki so se izjemno potrudili s svojimi literarnimi prispevki, umetniškimi deli ter celo z lastnimi izdelki za zabavo. V našem glasilu boste spoznali talente naše šole, uživali v čudovitih fotografijah ter spoznali bivšo učenko teto Vido, ki bo z nami delila svoje izkušnje in modre nasvete. Vabimo vas, da se pridružite tej novi pustolovščini in tako skupaj ustvarimo glasilo, ki bo odsevalo našo edinstveno skupnost ter spodbujalo povezanost med nami.
Naj bo prva številka le začetek številnih navdihujočih zgodb in izkušenj, ki jih bomo delili skupaj.