Prvenstvo osnovnih šol Ljubljane v športni gimnastiki

V sredo 17.4.2024 je v Gimnastičnem centru Ljubljana potekalo Prvenstvo osnovnih šol Ljubljane v športni gimnastiki, na katerem so zelo uspešno nastopale učenke naše šole.

V kategoriji najmlajših deklic je naša ekipa v sestavi Žniderič Kora Aura, Đurković Merjem, Por Neža, Vidrih Tinkara in Demić Ajda osvojila 4. mesto, med posameznicami pa Đurković Merjem 4. mesto.

V kategoriji mlajših deklic je naša ekipa v sestavi Orel Taja, Pegan Alina, Pegan Mija, Saje Lili, Dimitrijević Marija in Hunjet Sara osvojila 1. mesto, posamezno je bila 1. Orel Taja, 2. Pegan Alina in 3. Pegan Mija.

V kategoriji starejših deklic je naša ekipa v sestavi Duralija Klara, Milanič Neja, Džambić Kanurić Eldina, Kunaver Ratej Živa, Kunaver Ratej Ajda in Sirk Nita osvojila 4. mesto.

Več fotografij si poglejte v galeriji.

Vsem tekmovalkam čestitamo!