Zaključni izlet učencev 9. razreda

Letos devetošolci pripravljamo valeto, ki bo potekala v šoli, da bi bila ta cenovno čim bolj ugodna pa tudi zato, da bi bila lahko organizirana povsem po naših željah. K valeti in koncu osnovne šole pa spada tudi zaključni izlet.
Z organizacijo zbiralne akcije papirja in dveh šolskih plesov smo poskušali zbrati čim več denarja za organizacijo obeh, valete in izleta.
Na zaključni izlet smo so odpravili 22. aprila, cilj pa je bil Gardaland. Na avtobusu ni bilo prostega niti enega sedeža, tudi dva zložljiva sta bila zasedena, saj nihče ni želel manjkati.
V Gardalandu nismo imeli najboljšega vremena, zato pa smo imeli najboljši dan in zabavo. Za vsakega se je našlo nekaj. Od prijaznih in smešnih voženj, do najbolj groznih in strašljivih. Res smo uživali in se še bolj povezali med seboj. Všeč mi je bilo, da so tudi tisti, ki so se najprej bali grozljivih vlakcev, na koncu zbrali pogum in ugotovili, da jim je v resnici všeč.

Ker ni bilo nobenih vrst, smo na vsako atrakcijo šli kolikokrat smo hoteli.