Poletna šola v naravi

Po dolgem času, ko učenkam in učencem OŠ Vide Pregarc ni uspelo imeti stika z naravo, nam je le uspelo izvesti letno šolo v naravi v Termah Čatež.

Vreme je bilo odlično, učitelji strokovni, otroci nasmejani in voda je bila mokra. Občutili smo jo 5 ur dnevno, ampak nismo samo plavali.

Čofotali smo tudi v bazenu z valovi, se igrali vodne igre in se podili po toboganu.

Letne šole v naravi se je udeležilo 40 učenk in učencev 4. a in 4. b-razreda, nekateri so sicer imeli tehnične in druge težavice :), vendar smo z dobro voljo in obilico truda vse prepreke preskočili oziroma preplaval. Zvečer smo pripravili tematske aktivnosti, preizkusili smo se v štafetnih igrah, pantomimi, aerobiki. Imeli smo tudi modno revijo.

Če ste zdajšnji 3. razredi neodločeni, vam predlagamo, da letne šole v naravi nikakor ne smete izpustiti, ker je vsako leto fenomenalno!

Lep pozdrav, vaši ucitelji,

Jera, Petra, Janko, Peter, Jaka, Jan in Jure