Interesne dejavnosti

interesneUčenci imajo na šoli možnosti izbirati med številnimi interesnimi in klubskimi dejavnostmi.

V šolskem letu 2020/2021 so učenci izbrali naslednje interesne dejavnosti:

krožek razred mentor termin
angleška bralna značka 4.–9. r P. Matkovič in M. Podboj
astronomija 4.–9. r M. Špende
English Film Club 6.–9. r P. Matkovič
folklora 2.–6. r S. Salajko četrtek, 6. ura
glasbene urice 1.–3. r V. Alibegović  petek, 5. ura
gledališka igra 1.–3. r V. Nikolić
gospodinjski krožek 6., 7. r K. Kete
italijanski krožek 3.–6. r S. Salajko
joga za otroke 1.–3. r M. Kobal Mandelj  petek, 5. ura
Lego robotika 6.–9. r K. Presetnik
klekljanje 5.−6. r A. Zajec
lego krožek 3.−4. r D. Blaznik
likovni krožek 6.–9. r M. Žura
plesni krožek 1.–3. r U. Pust petek, 5. ura
mladi člani RK/RK 1.−9. r T. Bras
mladi gasilec 1.–3. r I. H. Istenič  petek, 5. ura
mladinski pevski zbor 6.–9. r A. Zajec
naravoslovni krožek 1.–3. r K. Mezek  petek, 5. ura
nemški krožek Kinderšpas I 1.–3. r K. Malgaj   petek, 5. ura
origami-umetnost zgibanja papirja 1.–3. r N. Brglez petek, 5. ura
otroški pevski zbor 2.–5. r A. Zajec
planinski krožek 3. , 4. r M. Tratar
ročne spretnosti 1.–3. r I. Por petek, 5. ura
prometni krožek 6.–9. r M. Omahen
računalniški krožek 2., 3. r U. Pust
šah 3.–5. r zunanji sodelavec
športni krožek 1.–3. r P. Terčič petek, 5. ura
vivarijski krožek 5.–9. r M. Krajnc
Z glavo na potep 1.–5. r K. Mezek po dogovoru

*ostali termini ID bodo usklajeni z urniki mentorjev in učencev v mesecu septembru

klubskeKlubske dejavnosti

dejavnost razred izvajalec predvideni termini
judo 1.–2. ŠD Judo klub Sokol torek, 13.50-14.35
judo 3. – 5. ŠD Judo klub Sokol torek, 14. 40 – 15. 25
košarka – dečki 1.–2. OKŠ Ljubljana torek, 14. 40 – 15. 25
košarka – dečki 3. – 4. OKŠ Ljubljana četrtek, 14. 40 – 15. 25
košarka – dečki 5. – 7. OKŠ Ljubljana četrtek, 15. 30 – 16. 15
namizni tenis 2. – 3. NTD Kajuh-Slovan sreda, 13. 50 – 14. 35
namizni tenis 4.−5. NTD Kajuh-Slovan sreda, 14.40-15.25
nogomet 1.–2. ONŠ Ljubljana sreda, 15. 30 – 17. 00
nogomet 3. – 5. ONŠ Ljubljana ponedeljek, 15. 30. – 17. 00
ritmična gimnastika 1. ŠD Špička petek, 14. 00 – 15. 00
ritmična gimnastika 2.−5. ŠD Špička petek, 15.00-16.00
športna gimnastika 1. – 2. GD Zelena jama ponedeljek, 15. 00- 15. 45
športna gimnastika 3. – 5. GD Zelena jama ponedeljek, 15. 45 – 16. 30
tenis 1. – 2. Zavod NET šport ponedeljek, 13. 50 – 14. 35

V okviru letnega programa športa MOL bosta na šoli potekala še programa Šport je igra za učence od 1. do 6. razreda in Šolski športni krožki za učence od 7. do 9. razreda.  Dejavnosti bo izvajal Peter Terčič.

Termini bodo usklajeni z urniki učencev v mesecu septembru.