Za starše

za-starseDragi starši, vabimo vas k sodelovanju z željo, da bi skupaj oblikovali šolo, ki jo imajo otroci radi in v kateri se dobro počutijo. Ponujamo vam že utečene oblike sodelovanja, le-te so svet staršev, roditeljski sestanki in govorilne ure.

Govorilne ure in roditeljski sestanki za starše učencev potekajo vsak prvi torek v mesecu oz. v skladu s koledarjem, in sicer v popoldanskem času. Vsak učitelj ima enkrat mesečno govorilne ure tudi v dopoldanskem času.

Vabimo vas k sodelovanju v različnih oblikah in vsebinah dela, le-te so oblikovanje kulturnih dogodkov, športnih dejavnosti, pomoč pri organizaci-jskih delih, vodenje interesne dejavnosti, pomoč učencem, ki se težje učijo … Mogoče nam lahko omogočite obisk prireditev, delovnih organizacij, nam pomagate spremljati otroke, pripravite predavanje …

Če imate še druge zamisli, vas prosimo, stopite do nas, da bomo oblikovali šolo, ki nas bo povezovala in bogatila.