Vpis v 1. razred OŠ Vide Pregarc

Spoštovani starši bodočih prvošolcev!

Vpis v 1. razred osnovne šole bo potekal od 9. do 11. februarja 2021. Letos vpisujemo otroke rojene v letu 2015.

Otroke, ki stanujejo v našem šolskem okolišu, bomo povabili na vpis po pošti, z vnaprej določenim terminom.

Zaradi trenutne epidemiološke situacije vas prosimo, da na vpis pridete zdravi, z upoštevanjem zaščitnih ukrepov (zaščitna maska, razkuževanje, varnostna razdalja).

Prosimo vas, da na vpis prinesete otrokov osebni dokument in izpolnjene obrazce, ki ste jih prejeli z vabilom:

V kolikor bi zaradi trenutne situacije želeli opraviti vpis na daljavo (po e-pošti), oziroma vam termin na vabilu ne ustreza ali imate kakšno dodatno vprašanje, smo dosegljivi na telefonski številki 01 620 26 84 ali po elektronski pošti mateja.demsar@osvp.si.

Če želite otroka vpisati na našo šolo kljub temu, da ne stanujete v našem šolskem okolišu, morate vpis opraviti najprej na matični šoli, nam pa na e-naslov mateja.demsar@osvp.si pošljite informacijo o interesu za vpis.

Mateja Demšar, šolska svetovalna delavka