Zaposleni


ucitelj

 Zaposleni e-naslov
Katja Arzenšek Konjajeva katja.arzensek(at)osvp.si
Vanda Alibegović vanda.alibegovic(at)osvp.si
Neža Avbelj neza.avbelj(at)osvp.si
Dunja Blaznik dunja.blaznik(at)osvp.si
Petra Bobnar petra.bobnar(at)osvp.si
Tatjana Bras tatjana.bras(at)osvp.si
Nežka Brglez nezka.brglez(at)osvp.si
Magda Burger magda.burger(at)osvp.si
Slavica Cafuta slavica.cafuta(at)osvp.si
Jera Csipö jera.csipo(at)osvp.si
Jana Čarman jana.carman(at)osvp.si
Mateja Demšar mateja.demsar(at)osvp.si
Ana Doblekar svz.osljvp(at)osvp.si
Sanja Gregorc sanja.gregorc(at)gmail.com
Ivanka Hočevar Istenič ivanka.hocevar-istenic(at)osvp.si
Marijana Jerković marijana.jerkovic(at)osvp.si
Marjeta Jezernik marjeta.jezernik(at)osvp.si
Andrej Kavčič andrej.kavcic(at)osvp.si
Karmen Kete karmen.kete(at)osvp.si
Martina Kobal Mandelj martina.kobal-mandelj(at)osvp.si
Bronka Kosec bronka.kosec(at)osvp.si
Mirko Krajnc mirko.krajnc(at)osvp.si
Jaka Krištofelc jaka.kristofelc@osvp.si
Katarina Lavrič katarina.lavric(at)osvp.si
Nastja Leskovec nastja.leskovec(at)osvp.si
Špela Lipovšek spela.lipovsek(at)osvp.si
Branka Majce branka.majce(at)osvp.si
Kristina Malgaj – porodniški dopust kristina.malgaj(at)osvp.si
Petra Matkovič petra.matkovic(at)osvp.si
Karin Mezek karin.mezek(at)osvp.si
Saša Mezek – porodniški dopust sasa.mezek(at)osvp.si
Maša Mohar masa.mohar(at)gmail.com
Vesna Nikolić vesna.nikolic(at)osvp.si
Nevenka Obradović nevenka.obradovic(at)osvp.si
Maja Omahen maja.kavs(at)osvp.si
Tina Pajnik tina.pajnik(at)osvp.si
Janko Pernar svz.osljvp(at)guest.arnes.si
Ana Plešec ana.plesec(at)osvp.si
Irena Por irena.por(at)osvp.si
Marjeta Por – porodniški dopust marjeta.por(at)osvp.si
Katja Presetnik – porodniški dopust katja.presetnik(at)osvp.si
Urška Pust urska.pust(at)osvp.si
Suzana Rebec suzana.rebec(at)osvp.si
Sonja Salajko sonja.salajko(at)osvp.si
Nataša Skok natasa.skok(at)osvp.si
Anita Smole – porodniški dopust anita.smole(at)osvp.si
Asja Stojić asja.stojic(at)osvp.si
Mojca Špende mojca.spende(at)osvp.si
Katarina Šulin Žabota katarina.sulin(at)osvp.si
Peter Terčič peter.tercic(at)osvp.si
Mojca Tomažič mojca.tomazic(at)osvp.si
Maja Tratar maja.tratar(at)osvp.si
Maja Vuga maja.vuga(at)osvp.si
Alenka Zajec alenka.zajec(at)osvp.si
Maja Žura maja.zura(at)osvp.si

Vsi e-poštni naslovi, objavljeni na spletnih straneh OŠ Vide Pregarc, vsebujejo namesto znaka “@” nadomestni zapis “(at)” zaradi varovanja šolskih e-poštnih naslovov pred neželeno pošto. Prosimo vas, da pri pošiljanju e-pošte zapis “(at)” zamenjate z znakom “@”.

Hvala za razumevanje.