Obvestilo – IZVEDBA GOVORILNIH UR

Spoštovani starši in skrbniki,

v torek, 6. 10. 2020, so po šolskem koledarju OŠ Vide Pregarc predvidene popoldanske govorilne ure. Ker si želimo omejiti gibanje po šoli in še nadalje zagotavljati varno okolje za naše učence, vaše otroke, vas naprošamo, da se namesto udeležbe v živo v tem času v čim večji meri poslužujete komunikacije z nami na daljavo.

• namesto udeležbe na govorilnih urah nam prosimo pišite po elektronski pošti (seznam e-naslovov je na povezavi Predstavitev šole – Zaposleni);
  • po elektronski pošti se predhodno dogovorite za telefonski stik na tel. v zbornico (št. 01 620 26 87), tudi v času dopoldanskih pogovornih ur oz. po dogovoru;
  • po elektronski pošti se dogovorite s posameznimi učitelji za termin obiska v živo, pri čemer je potrebno upoštevati vse ukrepe (maska, razkuževanje rok pri vhodu, razdalja).

Hvala za razumevanje in pomoč pri še nadaljnjem zagotavljanju varnih pogojev za izvedbo pouka.

Andrej Kavčič, v.d. ravnatelja

Ljubljana, 30. 9. 2020